Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Znate nekdo Experimenty ????
Znate nekdo Experimenty ???? EkuaQ 09.05.03 17:36
Jsem z Chomutova a zajimam se o jednu stavbu. Neviznam se v architekture, proto tu zadam o pomoc. Tak tedy, ta stavba jsou vlastne tri, do kruhu postavene panelove domy, ktre jsou odost jine nez klasicke panelaky. Josu o proti sobe posunuty o 120° a veprostred stoji komplex s potravinamy atd.., ale neni spojen s Experimenty, tak se jim rika v Chomutove. Nevim jestli je to jejich oficialni nazev. Zajimalo by mne kdo je postavyl a vse kolem stavby. Asi Vas jako architekti, nebo amatery architekty nebudou zajimat "kralikarny" v Chomutove, ale dost mi pripominaji stvbu od Le Corbusiera a to Unite d'habitation . Zajimalo by mne co to znamena v prekladu. Pokud nekdo budete mit zajem tak mi piste na mail, mohu zaslat i fotky.
Dekuji za pochopeni a snad i za pomoc .
Re: Znate nekdo Experimenty ???? EkuaQ 09.05.03 17:38
Pardon. muj mail je : Ekuaq@seznam.cz
Re: Znate nekdo Experimenty ???? lc 20.06.03 06:39
cesky ekvivalent nazvu je kolektivni dum

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.