Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Je tohle normální?
Je tohle normální? Ondra 27.07.07 11:07
Je normální aby jeden z největších developerů (bytové domy, pozemky - satelity) ve městě byl zároveň městským radním, který má na starost, stavby a územní plánování? Je tohle normální?

A je normální aby v komisích, které mají na starost územní plánování seděli majitelé realitních kanceláří? Je tohle normální?

Poznáváte Zlín?
JJ Bob Geldof 28.07.07 11:56
POZNÁVÁME,JE TO BANDA PODVODNÍKŮ
Zlín PJ 29.07.07 17:37
pro zlín typické...
:D Firbas David 14.08.07 15:21
Vítej v kapitalismu...:D
Kapitalismus Ondra 15.08.07 12:58
Příklad:

Když si chceš postavit dům, musíš mít pozemek. Když nechceš bydlet v satelitním městečku, tak musíš koupit pozemek, který není v územním plánu zahrnut jako stavební. Jinak to ve Zlíně nejde. IS jsou velký problém.

Pak musíš žádat o změnu územního plánu jak blbec. A stejně ti to neprojde. Proč by měli povolit stavbu domu někde, kde není jejich půda? Oni potřebují abys koupil ten jejich pozemek a né nějaký jiný.

Když jsem měl vyhlídlí pozemek nad Zlínem, na uzemním mi řekli, že bych kazil výled z města. No, ale z kterého místa? Protože kolem dokola už stejně domy stojí. Dokonce tam v blízkosti má vysílač jedno rádio. Možná bych kazil výhled někomu jinému, asi zrovna nějakému radnímu, který tam už bydlí.
bypass Jan Kratochvíl 15.08.07 13:02
Tak to vypadá na další hráň na vysušení dřeva...
:) chitektar 15.08.07 13:09
... patřičně prosklenou hráň ...
Prosklená hráň Ondra 15.08.07 13:15
Jo i nad tím přemíšlím, jednak se mi neuvěřitelně líbí Rajnišovy stavby, ale i názory. Pokud mi to stav konta dovolí, určitě ho budu kontaktovat. Ale s tím sklem to bude problém. Ještě by mi mohli říct, že oslňuji celý Zlín, nebo bych musel na sklo nalepit dravce. Anebo bych musel vycvičit vlastního sokola pro odhánění ptáků od mé prosklené hráně...
Stejné Pavel 20.08.07 20:58
Stejné je to i v Č.Budějovicích. Tři největší develop. spol. v regionu jsou vždy přímo (vlastníky, spoluvlastníky) napojeny na patřičná obecní zastupitelstva. To je potom podnikání!

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.