Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

anenské terasy
anenské terasy Matěj Kruntorád 26.06.07 20:04
Když jsem se před několika týdny procházel po Pekařské ulici v Brně, nemohl jsem si nevšimnout nově budovaných staveb. říkal jsem si: aha, další moderní architektura v Brně, proč ne...Teď jsem ovšem viděl monstrum v celé své ošklivosti z Denisových sadů...Jaký máte názor na umístění tak předimenzované stavby do bezprostřední blízkosti centra města, kde bude směle soupeřit i s panoramatem Špilberku, co na to říkají památkáři?
! o. 26.06.07 22:32
myslim ze nejde ani tak o pohled z denisových sadů, ale o znicení průhledové osy ul. Pekařské...
? Martin Rosa 26.06.07 23:01
Mluvil o tom prof. Ruller na jedné z přednášek Versus architekta, dům je tam postaven údajně zcela v rozporu s územním plánem, který v tomto místě takový objem a výšku zcela vylučuje. Úžasný průhled na katedrálu od nemocnice u sv. Anny je navždy ztracen... Kdopak za tuto odvedenou práci asi vzal honorář?

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.