Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Nová budova VŠUP v Ďáblicích?
Nová budova VŠUP v Ďáblicích? Milan Nedvěd 03.01.07 14:24
Zdravím, mám dotaz. Zachytil jsem na webu pražské VŠUP cosi o výstavbě nové budovy školy.

http://www.vsup.cz/section.php?op=ardetail&seid=&arid=340

Docela by mne zajímala vizualizace a bližší informace o projektu. Nevíte někdo???
všup pha palmexman 03.01.07 15:07
v některém ze starších architektů byly ukázány výsledky ze soutěže na nový areál VŠUP. soutěž byla vyzvaná a pokud si dobře pamatuji, tak mám pocit, že vyhrál pleskot. další účastníci byli A69,Kuba+Pilař,D3A.....a ještě někdo další.
víc o tom nic nevím
Nová budova všup v Dáblicích Josef Čančík 03.01.07 23:54
O soutěži se podrobně referovalo v architektovi 7/2003. Ano, soutěž byla vyzvaná , protože byla podmínkou žádosti o státní finance na stavbu, která musela být podána do konce roku a na veřejnou nezbývalo dost času. A ten nezbýval proto, že se nedlouho předtím vyměnilo vedení školy, které muselo hodně spěchat, protože to staré situaci naprosto zaspalo. Vyzvanými byli Atelier Pleskot, Atelier 69, Pilař+Kuba a Doležal+Malinský. Vyhrál Pleskot, který budovu realizuje. Klasický problém nutné dekontaminace zasviněné lokality celou akci notně pozdržel, nicméně už by měla být dokončena. Výtězný Pleskotův projekt byl ještě nejméně jednou publikován. Vím o článku,myslím, v EŘE, která měla některé z čísel tematizováno na vysokoškolské stavby. Doufám, že jsem vám alespoň částečně pomohl.
Nová budova VŠUP v Ďáblicích? Milan Nedvěd 04.01.07 10:03
díky, můžete mi ještě prozradit, kde přesně ta lokalita je?

jinak se mi podařilo vypátrat dvě vizualizace:

http://www.e-architekt.cz/obrazky2005/01/_5318_pacov/_plesko t-vstup/xl/01.jpg
http://www.e-architekt.cz/obrazky2005/01/_5318_pacov/_plesko t-vstup/xl/02.jpg
doplnění Josef Čančík 04.01.07 12:01
omlouvám se, teď když jsem přelétl svůj předchozí příspěvek, zjistil jsem, že vyznívá, jakoby stavba nové budovy měla být dokončena. Myšleno však bylo pouze, že dekontaminace je dokončena. Na budovu si budeme muset ještě počkat :o(

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.