Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Inteligentní dům ,zajímavé řešení
Inteligentní dům ,zajímavé řešení ferda 19.03.06 22:04
Co si myslíte o inteligentních domech ? Co takhle mít dům pod dozorem v PC v práci,jzistit na služební cestě co se právě doma děje,zjistit při odjezdu na víkend zda jste opravdu zamknuli dveře pomocí sms,zatopit si něž dojedete domů smskou, a další možnosti
Reklama? ppl. Ing. Zeman 20.03.06 00:50
To je úúúúžasný, jak jste z reklamy udělali tak rychle obyčejný článek. A je tohle vyjimečný případ, že jste upravili příspěvek? Neděláte to náhodou tak nějak často?
reklama Martin Rosa 20.03.06 03:24
Šéfredaktor odstranil z příspěvku odkaz.
Nezlobte se, ale pro reklamu existují na tomto serveru určitá pravidla. Rádi Vám nabídneme pronájem reklamní plochy nebo PR článek.
...No...tak si vzpomínám,... šakal 20.03.06 22:37
...že mi vyprávěli přátelé, jak prý to cvhodí u Japonců. Každý z nich tam má mobil s kamerkou a občas ho vytáhne z kapsy a soustředěně do něho nahlíží, jako by mu ohledával mateřská znaménka. To je prý proto, že je přes internet zapojen na webovou kameru do vlastní domácnosti, a pozoruje, co se tam děje, když on není doma. Je to prý nutné...říkali.
Kdysi to nebylo třeba, ale dnes už to není, jako za starých časů, svěřovali se. Teď, co v Japonsku žije tolik Korejců, už tu není tak bezpečno. Představte si, že když odejdete z domu, může vám tam někdo cizí přijít, chodí vám po bytě a když tam najde něco...třeba rádio...tak si ho odnese a vy už ho nikdy neuvidíte, říkali a závažně při tom kývali hlavou! (7;- ))

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.