Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Jak najít architekta?
Jak najít architekta? Filip 14.11.12 23:04
Zamýšlím koupit starší rodinný dům v sousedství a poměrně radikálně jej zrekonstruovat, dostavět, přeměnit. Myslím, že potenciál na skvělý dům tu je, pozemek je také kvalitní. Mým vzorem je architektura západního Rakouska-Vorarlbergu. Jak najdu toho pravého architekta, který by byl schopen dialogu a věděl co a proč a nepokoušel se při tom o formální experimenty ani o architektonické senzace?
Jak najít architekta? Petr 23.12.13 16:46
Ahoj, Filipe, řeším obdobný problém - "jak najít architekta" s tím rozdílem, že starší zrekonstruovaný dům už mám a nyní bych rád dostavěl něco "radikálního". Pokud nedostanu nějaký tip tak začnu začátkem příštího roku oslovovat studia, která jsem našel a vybral dle referencí na webu. Rád bych dostavěl k domu něco takového:
http://mynymy.cz/cs/projekty/rekreacni-objekt
http://www.mimosa-architekti.cz/projekty/typ/3-rodinne/4-dum -vez

Jak jsi na tom ty, případně někdo nějaký tip jak najít architekta? Nejsem z oboru a neznám nikoho kdo si nechal postavit něco takto moderního, tzn. má někdo tip na studio, architekta, který dokáže obdobné věci jako na obrázků v příspěvku?

Petr
Jak najít architekta? Zdenka 27.12.13 19:39
Mohu doporučit šikovného architekta z Kopřivnice, Kamil Mrva www.mrva.net
Jak najít architekta Michal Pek 29.12.13 00:57
Dobrý den,
už nějaký čas pracuji jako stavební inženýr pro skupinu architektů, kteří se zaštiťují firmou LENNOX architekti, myslím, že jejich architektura a především technické a dispoziční řešení objektů je kvalitní a moderní a nemyslím si to sám, mají docela napilno . Jejich práce není levná, ale ve výsledku dokáží ušetřit nemalou sumu (což je dle mne i smysl individuálních projektů). Pokud chcete mohu Vám domluvit konzultaci, případně dát kontakt. Mají i webové stránky, ale nejsou příliš aktuální. MP
Minisoutěž Ivan Boroš 16.02.14 21:17
Dobrý den pánové. Zkuste formu malé soutěže, oslovte pár studií, které jsou vám sympatické, ukažte jim zadáni, dejte jim 2, 3 týdny na zpracování návrhu. Budete s nimi mluvit při zadání a při prezentaci konceptu, takže poznáte směr uvažování architekta a taky si oveříte vzájemnou komunikaci. Je fajn, zaplatit aspoň formální skicovné, architekty to motivuje, vyjádřuje to serióznost vašeho zájmu.

Klienti tuhle formu využívají, je dostaečně osobní, máte možnost rozhodnout se - s tímto architekté chci příští rok a pul spolupracovat a komunikovat.

PS: my se rádi do takové soutěže přidáme
>Petr takyarchitekt 17.02.14 02:17
Z Vasich 2 odkazu zrejmo, ze si prejete bednu na bydleni. Tezky to vyber, vyber neomezeny.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.