Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

FÓRUM 2000 - aneb jak se vyrábí progresivní architektura
FÓRUM 2000 - aneb jak se vyrábí progresivní architektura DIN 07.10.10 20:36
Také jste viděli v TV tu upoutávku? (viz i slideshow na oficiálním webu akce - www.forum2000.cz).
Vezmete kus Rojkindova mrakodrapu naležato, na to naroubujete naklonovaný návrh NK od Emergent - a máte z toho "návrh" dostavby Staroměstské radnice! No nevím, zda v takovém světě chci žít, vážení intelektuálové...
TV Upoutavky takyarchitekt 08.10.10 03:49
Co to tam v tom Liberci pokoutne destiluji? A nebo to ukazuje skodlivost koureni, urcitych rostlin, ci pozivani urcitych mochomurek? Kazdopadne, pripadny zajemce Fora nebude moci tvrdit, ze nebyl predem varovan..

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.