Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Zdíci systém z betonóvych tvárnic
Zdíci systém z betonóvych tvárnic Nela 17.07.08 21:20
Zaujímalo by ma či ste sa niekto v praxi stretol s týmto systémom... sú to vlastne duté betónové tvárnice s plným dnom, kladú sa dnom hore, tento systém sa dopĺňa vnútornou izoláciou... čo som sa dočítala vo Francúzsku fičí táto technológia cez 50 rokov, väčšina stavieb je stavaná týmto systémom, že vraj túto technológiu odporúča EU... a v Čechách a na Slovensku je len pár firiem čo vyrábajú tieto tvárnice a samotný systém je málo známy... Nechápem či to je v tom, že sme dlho boli rozdelený na východ a západ alebo tento systém má skrytú vadu
ano hetzer 18.07.08 09:02
vetsinou se tomu rika BST - betonove skorepinove tvarnice a je to asi nejlevnejsi system svislych konstrukci. zaziva silny rozmach mezi informovanymi investory pro skvely pomer cena/vykon. vyrobcu je uz i u nas celkem dost.
zkušenosti se skořepinovými tvárnicemi Eva Dvořáková, Dačice 20.07.08 12:45
Systém betonových tvárnic otec architekt využil při návrhu a realizaci vlastního rodinného domu. Systémem se zabývá již přes deset let a používá ho i při ostatních realizacích. Podařilo se mu tímto systémem snížit spotřebu energie rodinného domu na méně než 3500 kWh/rok při užitkové ploše domu 75 m2. Náklady na výstavbu byly do 1,0 milionu Kč. Zkušenosti s provozem domu za dva roky užívání jsou velice pozitivní a tato technologie má bezpochyby velkou budoucnost.
referenčné stavby Nela 27.07.08 02:01
Evi, nedáš mi prosím ťa link na referenčné stavby?
dřevostavba x zděný dům Aleš 05.08.08 17:53
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit zda je lepší postavit dřevostavbu nebo zděný dům. Docela se mi zamlouvá dřevostavba, ale rád bych slyšel i jiné názory. Děkuji

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.