Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Thinkcentre
expozice Lenovo

Autor: OOOOX s.r.o.
Adresa: Česká republika
Investor: Lenovo Czech republic & Business Partners
Realizace: 2005 Užitná plocha: 60 m²

Záměrem bylo vytvořit jednoduchou, elegantní a snadno zapamatovatelnou vizuální identitu prostoru shoroomu firmy Lenovo. Jednoduché, ale působivé barevné řešení, které lze podvědomě identifikovat s hodnotami, které reprezentují hodnoty firmy IBM/Lenovo - kvalita - elegance - stálost, převedno do vizuality bílá - černá, s použitím červeného prvku jako potřebného akcentu. Kombinace těchto barev působí dojmem lehkosti a elegance. "ThinkCentra" budou sloužit jako předváděcí prostory pro potenciální zákazníky.
Dominantní úlohu v prostoru jednotlivých showroomů tvoří plastický text umístěný na vnitřních stěnách. Nábytek je vyroben na míru. Kabeláž, potřebná k prezentaci produktů, je vedena v dutinách a tudíž výsledné řešení působí čistým dojmem.
Vzorový prostor byl předven na mezinárodním veletrhu Invex v Brně, postupně jsou realizovány showroomy v Praze a Plzni. Během příštího roku se předpokládá realizace v dalších městech České republiky.
Zdroj: Autorská zpráva
Vložil: Martin Rosa, 30.10.05
Návštěvnost: 48916 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.