Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Administrativní budova Rödl & Partner
Rödl & Partner audyt finansowy, doradztwo prawne i podatkowe

Autor: medusa group | Łukasz Zagała, Przemysław Łukasik
Adresa: Zygmunta Starego 26, Glivice, Polsko | mapa
Web: www.roedl.com
Investor: LT Investment

Realizace: 2010 Užitná plocha: 2001 m²

Hlavním cílem investora bylo získat pro účetní firmu Rödl & Partner prvotřídní, moderní a plně funkční kancelářskou budovu s velkými plochami s možností snadného flexibilního členění a rozsáhlou gastronomickou částí v přízemí. Budova je součástí komplexu, kde se nachází rekonstruovaná sýpka (loftové byty a služby) a garážové budovy. Ve výhledu je realizace dalších dvou nových objektů a rekonstrukce bývalé pekárny na bydlení s služby.
Oplocení na křižovatce ulic Zygmunta Starego a Karimierza Wielkiego bylo částečně odstraněno, aby mohl vzniknout nový přístup do celého areálu z ulice Zygmunta Starego. Po obou kratších stranách nově navrženého objektu (severovýchodní a jihozápadní) jsou umístěna schodiště pomáhjící vyrovnat výškový rozdíl mezi ulicí a vnitřním dvorem. Schodiště jsou vymezeny opěrnými stěnami. Fasády domy jsou obloženy hliníkovými panely. Některá nepravidelně umístěná okna na bočních stěnách jsou ukrytá za děrovanými fasádními deskami. Okna na severozápadní straně, kde se nachází hlavní kancelářské prostory, jsou mnohem větší a v závislosti na potřebách zaměstnanců mohou být zastíněna venkovním roletami (polyester potažený PVC).
Medusa Group
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Petr Šmídek, 07.01.16
Návštěvnost: 6750 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.