Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dentální učení Kladno

Autor: Jiří Hušek
Spolupráce: Petr Husák
Adresa: Sportovců 2311, Kladno, Česká republika | mapa
Investor: MUDr. Jiří Pekárek, Dental asistence s.r.o.
Realizace: 01 - 10 / 2014

Konverze budovy štábu bývalých kasáren Lidice v Kladně pro potřeby Dentálního učení Kladno.
Dvojtrakt s velkorysou chodbou a středním křídlem schodiště se sociálním zázemím ideálně vyhovoval jak po účely výuky, tak zdravotnického zařízení a kancelářského zázemí sídla firmy. 
V suterénu je technické zázemí a šatny zaměstnanců.
V přízemí recepce, šatna, lobby s barem a čekárna, kancelář, přednášková a výuková místnost se zubařskými křesly, vlastní ordinace a sociální zázemí návštěvníků.
V patře administrativní zázemí vedení firmy, jednací místnost, výukové prostory s fantomy a nejmodernějšími dentálními simulátory, laboratoř a zázemí zaměstnanců.
Hlavní vstup byl přeorientován směrem do ústředního dvora, bývalý vstup do ulice využit na recepci.
Podobně bylo sneseno vedlejší schodiště na půdu, pro budoucí využití podkroví na odbornou knihovnu a seminární místnost bylo prodlouženo hlavní schodiště s citací tvarosloví kamenných stupňů v oceli, další únikové schodiště na severní fasádě.
Chodby byly zbaveny vestaveb a rehabilitovány na lobby/foyer výukových prostor pro neformální setkávání dentálních specialistů při příležitosti seminářů a školení. Stěny jsou obloženy panely s akustickými výřezy, z nich konzolovány stolky a lavice, dveře mají skrytá křídla v rámci obkladu, jednotícím prvkem je barevná římsa, podobný akcent se opakuje u vložených polí orientačního systému v podlahách a schodiště.
Kompletní výměna a obnova povrchů, výplní otvorů, nových souvrství podlah s množstvím rozvodů a technologií, ve výukových místnostech a ordinaci polyuretanové stěrky, chodby a kancelář bělený dub, členění prostor skleněnými polopřepážkami, instalování inteligentního ovládání osvětlení pohybovými a soumrakovými čidly, optický kabel na pořádání online konferencí.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 04.06.16
Návštěvnost: 13467 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.