Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Komplex bazénů a sportovišť Jedenáctka VS

Autor: ATELIER 8000 spol. s r.o. | Martin Krupauer, Jiří Střítecký
Spolupráce: AED project, a.s.
Adresa: Mírového Hnutí, Chodov, Praha, Česká republika | mapa
Web: www.jedenactkavs.cz
Realizace: 2014

Centrum sportů a volného času v okrajové, ale dopravně dobře dostupné části Prahy. Tři samostatné hmoty propojené vstupními krčky, části jsou ustoupeny a výškově gradují. Součástí je parkoviště a zastávka autobusu. Hmotové řešení vychází z prostorových požadavků a provozních vazeb tří částí Vodního světa. Halové prostory zastřešeny střechami ve tvaru lomenic. Vstupní krčky mají střechy ploché s atikami. Skeletové konstrukce s fasádou ze systémových plechových šablon, doplněnou o prosklené části, cloněné systémem horizontálních žaluzií. Všechny objekty jsou jednopodlažní, pouze pod částí podzemní podlaží pro bazénové technologie. Víceúčelová sportovní hala pro hokejbal, floorbal, volejbal, basketbal, tenis, bedminton, stolní tenis, atd., teleskopické tribuny pro diváky. V bazénové hale je plavecký bazén 25 m pro kondiční plavání, rekreační bazén s divokou řekou, perličkovými sedátky a lůžky, chrliče a dětské brouzdaliště, sportovní víceúčelové haly, bazénové haly a Baby centra, technické zázemí, šatny pro plavce. Společná recepce s Baby centrem určeným pro kurzy plavání dětí různých věkových kategorií. V Baby centru jsou čtyři malé bazény, šatny, čekárna s barem, místnost s barem, školící místnost, zázemí a zahrada.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 12.07.15
Návštěvnost: 20987 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.