Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školící centrum Vaillant Vyškov

Autor: Radek Sládeček
Adresa: Vyškov, Česká republika
Realizace: 2013

Předmětem návrhu je úprava skladových prostor pro účely školícího centra a předváděcí místnosti společnosti Vaillant. S ohledem na umístění prostor ve druhém podlaží byly upraveny také vstupní prostory a nástupní schodiště. Požadavkem klienta bylo navrhnout prostory na odpovídající úrovni. S ohledem na sortiment výrobků společnosti se zároveň nabízelo promítnout do řešení interieru techničtější charakter některých prvků. Do tohoto konceptu dobře zapadalo původní ocelové schodiště, které bylo upraveno a doplněno zábradlím z plného plechu. Hlavní školící místnost byla vizuálně propojena s přístupovou chodbou celoprosklenými dveřmi s nadsvětlíkem a linkou nepřímého osvětlení u stropu, která probíhá přes schodišťovou halu i do druhého křídla kanceláří. Chodba je přisvětlena původními nadsvětlíky. V rámci rekonstrukce byly osazeny bezrámovým zasklením.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 04.11.14
Návštěvnost: 21993 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.