Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Rekonstrukce kanceláří v Chocni

Autor: Adam Horák
Adresa: Choceň, Česká republika
Projekt: 2013 Realizace: 2013

Investorská firma je výrobcem krmiv pro hospodářská zvířata a rozhodla se vybudovat kanceláře pro výrobu jako vestavek do výrobní haly.
K projektu ve fázi realizace byl nakonec přizván architekt. Na poslední chvíli byla změněna dispozice a interiér byl navrhován za pochodu, z výkresu rovnou na stavbu. Původně navržená dispozice, kdy velké množství prostorů vycházelo doprostřed dispozice bez osvětlení, byla nahrazen konceptem střední chodby prosvětlené velkými okny přes kanceláře s přímým osvětlením a nakombinována se světlovody, takže se denní světlo dostalo i do zadních místností, do jednací místnosti, kuchyně i příležitostné kanceláře. Ústřední chodba se vstupy do jednotlivých kanceláří je doplněna nikami pro posezení a pro kopírovací centrum.
Návrh interiéru vychází z firemní barevnosti, tedy zelené, která je doplněna neutrálními šedými odstíny na vinylové podlaze Forbo, sedacím nábytku od firmy Profim, i typovém kancelářském nábytku od firmy My Dva, kterými jsou vybaveny kanceláře. Atypický nábytek je vyroben z lakovaných mdf desek, tak aby bylo možno sjednotit zelený odstín všech nátěrů.
Ústřední chodba pak byla doplněna dubovým obkladem stěn s nerezovým olemováním hran, pro kancelářské prostředí netypickým přírodním materiálem, který pak se zvolenou barevností celý prostor zateplil.
Při dobré vůli investora lze i chladné výrobní prostředí navrhnout bez klasické sterility kancelářských prostor.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 03.03.14
Návštěvnost: 28865 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.