Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Aichisushi Restaurant

Autor: minio | Kryštof Blažek
Adresa: V Jámě 8/1371, Nové Město, Praha, Česká republika | mapa
Web: www.aichisushi.cz
Realizace: 2013 Užitná plocha: 69 m²

Interiér a korporátní design japonské sushi resturace Aichisushi v centru Prahy, která se nedávno otevřela veřejnosti, navrhl architekt Kryštof Blažek ze studia minio. Z ulice je vidět barový pult, na kterém se před zraky hostů připravuje čerstvé sushi, a několik vyšších stolků se židlemi. Zadní místnost poskytuje komfortní sezení pro zhruba třicet lidí.
Podlahu restaurace tvoří beton v barvě mořských řas či tmavých oliv.
Stmívatelné volně visící žárovky, na zakázku vyrobené dřevěné lustry a hexagonální podhledové osvětlení ve schématickém tvaru prefektury Aichi doplňují umírněnou světelnou hladinu celého podniku. Zmíněný hexagonální tvar stropního osvětlení se objevuje i u dalších doplňků interiéru, stejně jako v korporátním designu restaurace.
Útulnou domáckou atmosféru doplňuje dřevěný obklad dvou stěn v černé barvě připomínající ohořelé uhlíky i náhodně rozmístěné polstrované židle různých tvarů, autorů a typů dřeva.
Použité materiály, sladěná barevná kompozice a celková světelná atmosféra restaurace Aichisushi v návštěvnících zaručeně vyvolají chuť k jídlu.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 21.01.14
Návštěvnost: 38322 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.