Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Interiér bytu Baarova

Autor: OOOOX s.r.o. | Radka Valová, Magda Palečková
Adresa: Pankrác, Praha, Česká republika
Realizace: 04 / 2012 Užitná plocha: 115 m²

Původní projekt / dispozice – původní dispozici jsme upravili zejména rozšířením obytného pokoje na úkor pracovny. Do obytného pokoje se tak dostalo jedno okno navíc a vznikl dostatečný prostor pro umístění jídelního stolu i sedačky. Díky tomuto rozšíření došlo k vytvoření větší vstupní haly místo původní předsíňky, kterou jsme navíc prosvětlili denním světlem pomocí skleněné posuvné stěny. Dalšími úpravami prošly koupelny, jejich umístění i korekce množství použité sanity. K ložnici jsme naopak připojili samostatnou šatnu a upravili orientaci postele.
Koncept /barevnost /materiály – celý interiér je laděn v pánském stylu, tedy monochromatická barevnost, spíše v tmavších odstínech. Dominantním materiálem je dřevěná podlaha probarvená do šedomodré s výraznou kresbou.
Kuchyně – je tvarována se středovým ostrůvkem bez vaření, které je umístěné u stěny. Část kuchyně je provedena z vysokých skříní. Díky tomu nad nízkou částí nebylo nutné použít horní skříňky. Pracovní deska je z umělého kamene, dvířka lakovaná mdf.
Obývací pokoj – ostrý úhel rohu místnosti byl osazen hmotou s krbem na biolíh. Pod hmotou krbu je umístěna průběžná police, do které jsou v další části usazeny vestavné nerezové květináče. Sedačka je orientována s výhledem na terasu, TV i krb. V prostoru za sedačkou je umístěny velký jídelní stůl pro 6 – 8 osob.
Ložnice – je přístupná z obytné části domu dlouhou chodbou a na konci oddělena pískovanými skleněnými dveřmi. Prostor je vybaven jednoduše, pouze polstrovanou postelí na míru. Z ložnice je přístupná koupelna. Zastínění ložnice je z metalické mačkané textilie.
Koupelny – v bytě jsou umístěny 2 samostatné koupelny, jedna přístupná z ložnice, která je vybavena sprchovým koutem a sestavou 2 umyvadel. Díky prosvětlení denní světlem jsme zvolili antracitovou stěrku. Naopak druhá koupelna, do budoucna určená pro děti nebo hosty, je provedena ve světle šedé stěrce.
Projekt
Fotograf
Martin Zeman
Stavba
Luxusní povrchy
Němec s.r.o.
Zdroj: Autorská zpráva
Vložil: Milan Domkář, 07.06.13
Návštěvnost: 46689 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
ANO - PARÁDNÍ jakub kuchar 13.06.13 02:38
Dispozice Pavla G. 13.06.13 10:50
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.