Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nový koncept poboček České spořitelny PREMIER

Autor: ASGK Design, s.r.o. | Gabriela Kaprálová, Andrea Betinová
Spolupráce: Petr Macháček, Michaela Valíčková, Kamila Loupancová
Adresa: Budějovická 1518/13, Michle, Praha, Česká republika | mapa
Investor: Česká spořitelna, a.s
Projekt: září 2010 Realizace: duben 2011

Ateliér ASGK Design je autorem interiéru poboč- kové sítě Česká spořitelna PREMIER, která je určená pro nejnáročnější klientelu České spořitelny a.s.
V dubnu letošního roku byla otevřena první pobočka České spořitelny PREMIER v novém designu v budově Trianon v Praze 4. Následovalo otevření nové pobočky v Ostravě. Nyní probíhá příprava realizace redesignů 3 stávajících poboček v lokalitách Praha 1, Praha 5 a Brno a buduje se nová pobočka na Praze 1 v paláci Rytířská.

koncepce:
Nová koncepce prostor České spořitelny Premier vychází z hodnot, které jsou pro cílovou skupinu prémiových klientů banky charakteristické – profesionalita, cílevědomost, individualizmus, exkluzivita, úspěch a progres. Nejedná se pouze o pobočku, která poskytuje služby osobních Premier bankéřů na špičkové úrovni, ale i o diskrétní místo pro setkávání. Prémiový klienti mohou prostory pobočky využít i pro vlastní pracovní a soukromé schůzky v celé pobočkové síti, nebo si sem mohou zajít na kávu a přečíst si denní tisk v lounge.

Design interiéru vychází z průzkumů implicitního vnímání dané cílové skupiny klientů. Pro tento typ poboček je charakteristický vyšší standard použitých materiálů a mobiliáře (povrchy, atypický nábytek, osvětlení), živá vzrostlá zeleň a velkoplošné fotografie potištěné na napnuté akustické membráně.
Motivy fotografií zachycují neotřelým způsobem momenty ze života prémiového klienta a jsou nedílnou součástí poselství banky „Záleží nám na kvalitě Vašeho života.
Projekt
Fotograf
Ester Havlová
Zdroj: Autorská zpráva
Vložil: Milan Domkář, 12.10.11
Návštěvnost: 52074 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.