Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Optika GA100N Nové Semilasso

Autor: Fandament Architects | Pavel Lazarov, Václav Kocián
Adresa: Palackého tř. 124, Královo Pole, Brno, Česká republika | mapa
Web: www.ga100n-optik.cz
Realizace: 2010

Špičkové opto-elektronické přístroje Carl Zeiss, profesionální přístup k zákazníkovi a originální designové brýlové obruby Alain Mikli, Philippe Starck, Blac, Ludwig Rosenberger, Beausoleil …

Koncept prostoru – vychází z prostorových možností a reflektuje potřeby optiky. Pro laika jednoduchý prostor, kde si vybere brýle – pro zasvěcené promyšleně provázaná mozaika cesty klienta. Maximální otevřenost prostoru, zároveň důmyslně oddělené zóny jednotlivých provozů, jež je vhodné oddělit a vytvořit dostatečné soukromí a klid pro přesnou práci či soustředěnou aplikaci.
Koncept prezentace – brýlové obruby jako klenot – vystavený ve šperkovnici – kde každý kousek má svůj prostor a dá vyniknout své jedinečnosti.
Vstupní část byla pojata jako rozložení zlaté šperkovnice v podobě nugetu, přes jejíž prořezané zlaté stěny se do okolí reflektuje vnitřní funkce v podobě decentní reklamy. Svůj primární prezentační směr však orientuje do hlavního showroomu optiky s relaxačními křesly a prezentačními stolky. Uprostřed prodejny stojí solitér nugetu – hlavní vyšetřovny – ve kterém se odehrává konzultační, prezentační a specializované vyšetření zraku. Za nugetem je dálkové vyšetření spojené s prostorem pro asistovanou aplikaci kontaktních čoček. Po straně je laboratoř – místo pro servis brýlových obrub spolu se zázemím personálu.  

… cílem bylo vytvořit skvělý pocit z místa – takový, aby doplnil vše co tato optika představuje – filozofii profesionálních optických přístrojů Carl Zeiss, originální prezentaci designových brýlí a hlavně příjemné místo nákupu.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 10.02.11
Návštěvnost: 60849 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
komentář radost 14.02.11 21:15
materiál Simon 17.02.11 13:29
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.