Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Přestavba římského lomu potřebám operního festivalu

Autor: AllesWirdGut
Spolupráce: Ecki Csallner, Elmir Smajic, Ferdinand Kersten, Maria Magina, Mareike Kuchenbecker, Martin Brandt, Michael Sohm

Adresa: St. Margarethen, Rakousko | mapa
Web: kultur.esterhazy.at
Investor: Fürst Esterházy Familienprivatstiftung
Projekt: 2005-06 Realizace: 2006-08

Kulturní představení v římském lomu je nepochybně jedinečným zážitkem pro každého návštěvníka, ať už se jedná o milovníka klasické hudby vychutnávajícího si představení operního festivalu nebo sledujícího místní pašijové hry se svými přáteli vystupujícími jako amatérští herci.
Hraní a zpěv pod širou oblohou během příjemných letních nocí daleko od všeho hluku je zážitek, který každého běžného návštěvníka nepříliš znalého oper a pašijových her, musí ohromit.
Doposud šlo jen o jeviště profitující především ze svého okolí a umístění, které je v Rakousku zcela ojedinělé. Aby se návštěvníci dostali z parkoviště ke svým sedadlům v hledišti a nazpět, využívali cestu zcela bez atmosféry, obyčejnou obslužnou přístupovou trasu.
Hlavní myšlenkou návrhu bylo rozšířit velkolepou okolní skalnatou scenérii ke všem částem divadelního areálu, aby pomohla navodit více hmatatelné a vizuální zážitky z celkového místa.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Petr Šmídek, 03.11.10
Návštěvnost: 52330 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.