Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Prezentační prostor IVG

Autor: S.H.S architekti s.r.o. | Lukáš Holub, Miroslav Hujer, Lubor Sladký
Adresa: Radlická 740/113D, Jinonice, Praha, Česká republika | mapa
Investor: Import Volkswagen Group, s.r.o.
Realizace: 2009

Návrh interiéru vychází z požadavku investora na vytvoření reprezentativního prostoru pro prezentaci nových vozů koncernu Volkswagen. Nejde o klasický showroom, ale o plně vybavené školící středisko a předváděcí centrum pro prodejce značky. Prostor pro reklamní akce.
Celá koncepce je založena na velké flexibilitě prostoru - mobilní přestavitelné příčky a řízení audiovizuálního systém umožňují velkou variabilitu a využití prostoru pro prezentaci nových modelů aut, školení, pořádání vzdělávacích akcí atp.
Součástí prostoru je výstavní plocha, centrální  barové sezení, konferenční/školící zóna, nízké sezení a nutné zázemí pro chod prezentačního prostoru.
Velký důraz je kladen na osvětlení prostoru, které je řízeno centrálně s možností nastavení jednotlivých scén v závislosti na probíhajících aktivitách. Špičkové vybavení audio-video technikou umožňuje dynamicky měnit jednotlivé prezentace, nebo naopak využít veškeré vybavení pro jednu akci.
Bílá podlaha z PUR stěrky, bílé stěny a dělící desky jsou doplněny hliníkovým lamelovým podhledem s vestavěnými lineárními svítidly. Čistý bílý interiér tak dává vyniknout nejen kráse aut známých značek, ale umožňuje pořádání akcí nejrůznějšího typu.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 28.06.10
Návštěvnost: 58018 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
hmm... mIkI_n 01.07.10 12:35
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.