Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Spaladium Centar

Autor: 3LHD
Adresa: Split, Chorvatsko
Web: www.spaladiumcentar.com
Realizace: 2009

Sportovní a obchodní komplex Spaladium Centar se nachází v severní části Splitu v sousedství Poljudu, sportovního komplexu s fotbalovým hřištěm a plaveckým stadionem postaveného u příležitosti Středomořských her v roce 1979.
V komplexu Spaladium Centar je plánován stadion na házenou s kapacitou 12.000 diváků, wellness centrum, sky bar a luxusní restaurace v horním podlaží, ze které je výhled na celé město, jeho okolí a souostroví. Nově bude vybudováno 1.500 parkovacích míst. Včleněním obchodního centra do projektu je garantováno využití komplexu i v době, kdy v házenkářské hale nebudou probíhat žádné akce.
Samotná hala je navržená jako víceúčelová. Kromě její primární funkce, házené, může být využita i pro basketbal, tenis, volejbal, box, motokros a nesportovní akce, jako jsou veletrhy, konference, výstavy a koncerty.
Dokončení tohoto sportovního, zábavního, kulturního a rekreačního komplexu (které je plánováno na rok 2010) by mělo být impulsem pro posílení aktivit v severní části splitského poloostrova.
Při navrhování komplexu bylo dbáno na vyvážení vztahu horizontality a vertikality. Celý komlex připomíná letadlovou loď - plochu, na které se nachází řada atraktivních objemů a vertikální element slouží jako dominanta. komplex je vstupem do nové městské části a v budoucnu bude tvořit bránu do severního přístavu.
Komplex je tvarem integrován do kompaktní jednoty a jeho jednoduchý exteriér spojuje rozmanitou funkční náplň. 
Zdroj: Autorská zpráva 3LHD
Vložil: Martin Rosa, 26.02.09
Návštěvnost: 59698 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
kraaaaasne :) bebe 27.02.09 18:05
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.