Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Symbio Orange Office
administrativní prostor firmy SYMBIO Digital

Autor: SKUTEK architecture | Ondřej Dvořák, Jiří Matys
Adresa: Na Maninách 14, Holešovice, Praha, Česká republika
Investor: SYMBIO Digital, s.r.o.
Realizace: 01/2007 - 05/2007

SYMBIO ORANGE OFFICE je prostor vytvořený pro významnou českou internetovou agenturu. Investor požadoval uplatnění corporate designu ve vizuální podobě interiéru a všestranné vyjádření charakteru mladé progresivní firmy.
Společným záměrem investora a architekta bylo vytvořit interier, který bude uvolněným a inspirativním pracovním prostředím podporujícím kreativitu. Spolu s tím jsme usilovali o odstranění klasických překážek bránících intenzivní a smysluplné komunikaci uvnitř firmy.
Koncepce prostoru je open-office s oddělenými místnostmi pro management, jednání a školení. Reprezentativní vstupní část se postupně rozvolňuje do otevřeného pracovního prostředí.
Tvarové a barevné řešení reprezentativní části vychází z corporate designu (preference oblých tvarů "molekul"; kombinace oranžové, černé a šedivé barvy). Barrisolová stěna zakrývá skladovací a technické prostory a odděluje open-office od kuchyňky a místa pro relaxaci.
Místnost managementu a zasedací místnost jsou od open-office odděleny skleněnou příčkou. Prostor tak zůstává pocitově propojen, nevzniká bariéra mezi vedením firmy a zaměstnanci; zároveň příčky zajišťují potřebný akustický útlum mezi místnostmi. Velkou zasedací místnost je možno rozdělit mobilní skleněnou příčkou na dvě menší z důvodu zvýšení variability využití. Skleněné příčky jsou vzorovány částečným pískováním.
Projekt
Fotograf
Martin Kocich
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 22.10.07
Návštěvnost: 78529 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
open space vs kreativita mat127 27.10.07 13:53
Hmmm king 08.11.07 10:45
open space vs kreativita skutik 08.11.07 12:11
space kýč? Petr 08.11.07 15:20
Mě se to líbí Grafik 09.11.07 23:54
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.