Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
OMX Burza

Autor: Thomas Sandell
Adresa: Tullvaktsvägen 15, Stockholm, Švédsko | mapa
Web: www.omxnordicexchange.com
Investor: OMX AB
Realizace: 2002-04

Bývalá továrna Ford, která byla původně navržena Uny Ahrenam v roce 1931, je situovaná v části Frihamnen, oblasti bývalých doků. Současný vnější vzhled budovy zůstal od roku 1949 zachován bez větších změn.
Na jaře 2000 byl Sandellsandberg pověřen prozkoumat možnost přemístění kancelářských prostor pro 1500 zaměstnanců OMX Bursy do této budovy. Snahou přestavby bylo vytvořit moderní a dobře fungující kancelářskou budovu s jedinečnými charakteristickými rysy bývalé továrny. Kontrasty mezi historickým továrním prostředím a moderní high–tech formou tvoří nový rozměr stavby. Sandellsandberg byl odpovědný za vedení a vnitřní úpravy budovy přestavby.
Přestavba měla za úkol vytvořit osobité interiérové prostředí s důrazem na řešení osvětlení a akustiky. Požadováná flexibilita dispozice byla dosažena pomocí speciální podlahové konstrukce a navrženého mobiliáře.
Pro tento projekt bylo od Horreds speciálně vyvinuto pracovní místo, které je nyní standardním designem OMX.
Jednotka se skládá z výškově stavitelných stolových noh, koše na počítač, otočného odpadkového koše, prokabelování včetně průchodek do pracovní desky a stolním paravánem s akustickou úpravou. Úložné prostory tvoří středně vysoké skříňky v bílém a zeleném provedení. Osvětlení je od firmy Zero.
Eva Bečvářová, Matěj Kosík
Autor: Petr Šmídek, 18.07.08
Návštěvnost: 52959 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.