Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
BNKR Arquitectura picture
BNKR Arquitectura
* 2005 - Mexico City, Mexiko

Montecito 38, 8th floor Office 1, 03810 Mexico City
tel: (5255) 9000 3988
e-mail:
web:
Suarez picture Esteban Suarez
hlavní architekt
* 1978
Suarez picture Sebastian Suarez
architekt
* 1981

BUNKER Arquitectura je architektonická, urbanistická a vědecká kancelář sídlící v Mexico City. Byla založena Estebanem Suarezem v roce 2005 a partnerem se stal jeho bratr Sebastian Suarez. Během své krátké profesní kariéry již měli tu možnost experimentovat s architekturou nejrůznějších měřítek: od malých kaplí pro soukromé investory po územní plány celých měst. Bunker je zajímavý svým soustavným nekonvenčním přístupem k projektům jako např. Obytný tříkilometrový most spojující zátoku Acapulco nebo podzemní mrakodrap hluboký 300m na hlavním náměstí v  historickém centru Mexiko City. Každý nový projekt začíná rozsáhlou analýzou společenských, politických, kulturních a přírodních faktorů, které obklopují každou jednotlivou parcelu. Analýzy a pochopení všech těchto informací se kříží s nezdolnou honbou za inovací. V tomto smyslu si tak nejsou žádné dva projekty podobné. To, co je spojuje je evidentní potřeba bratrů Suarezů neustále posouvat hranice architektury. Vedle navrhování projektů pro soukromé klienty, vlády nebo účasti v  soutěžích, je Bunker soustavně zapojen do výzkumných projektů, které také financuje a které rozvíjejí teoretickou stránku jejich tvorby. Takto mají postavené projekty i studie stejnou váhu. Teorie a praxe zde existuje v dokonalé symbióze.

Realizace a projekty

x

Návštěvnost: 6464 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.