Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Bekkering Adams Architecten picture
Bekkering Adams Architecten
* 1997 - Rotterdam, Nizozemí

Pelgrimsstraat 1, NL-3029 BH Rotterdam
tel: +31 10 425 81 66
fax: +31 10 425 89 46
e-mail:
web:
Bekkering picture Juliette Bekkering
hlavní architektka
* 1963 - Sorengo
Adams picture Monica Adams
hlavní architektka
* 1964

Kancelář ke svým zakázkám přistupuje komplexně. Hlavním cílem je vytvořit projekty, které by přesahovaly architekturu a mohly opakovaně něčím překvapovat. Velká pozornost je kladena na kontinuální vývoj projektu. S přihlédnutím na přirozené a krásné stárnutí materiálů, hledá naše kancelář možnosti spojit výstřední materiály a charakteristické řešení detailů s technikami šetrnými k životnímu prostředí. Velmi kompaktní způsob organizace kanceláře umožňuje pracovat přímou cestou s osobním přístupem a dostatkem místa k důslednému výzkumu. Osobní spoluzodpovědnost zajišťuje, že kancelář může nabídnout řešení upravené podle přání zákazníka a může rychle a adekvátně reagovat na přání klienta.
Naše práce zahrnuje všechny standardní operace od úvodního projektu až po realizaci. U velkých projektů naše kancelář spolupracuje s dlouhodobými partnery na technickou podporu, kontrolu rozpočtu i řízení staveniště. Veškerá spolupráce je založena na sdílené lásce k profesi. Tento dynamický přístup je posílen inženýrskými zkušenostmi, místními znalostmi a řízením rozpočtu, což kanceláři umožňuje přijmout zakázku jakékoliv velikosti a rozsahu.

Návštěvnost: 4653 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.