Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Ro&Ad Architecten picture
Ro&Ad Architecten
* 2006 - Bergen op Zoom, Nizozemí

Sint Lambertusstraat 13, B-3730 Alt Hoeselt
tel: +32 0 12 671929
e-mail:
web:

Van der Rijtstraat 40, NL-4611 PR Bergen op Zoom
tel: +31 0 164 266329

Ro Koster stojí za koncepty projektů. Z důvodu předčasného porodu se jeho tělo i mysl se začaly vyvíjet v předstihu, což se daří dodnes a potrvá do budoucna. Po vyučení tesařem a později kresličem začal navštěvovat uměleckou školu v Utrechtu. Po promoci založil v Utrechtu svoji vlastní architektonickou praxi. Tou dobou se seznámil s Ad Kile, který měl vlastní kancelář v Zeist. Kvůli střetu osobností nebyla zpočátku příliš úspěšná. Kvůli nalezení vnitřního klidu pracoval několik let jako tesař, což mělo za následek přestěhování se do malé belgické vesnice Atl Hoeselt, kde našel víc místa k přemýšlení, vnímání a pohybu.

Ad Kil
, jeho životní dráha byla odlišná. Šikovnosti se u něj sama rychle rozvinula a poslala ho přímo na univerzitu v Delftu. Po krátkém období studia konstrukce (byla pro něj až příliš precizní) nakonec našel, co v architektuře hledal. V prvních letech byl fascinován, jakým způsobem mohou počítače přispět v průběhu navrhování. Skutečnou odpověď na tuto otázku však nikdy nenašel a strávil několik dalších let hledáním. Ad se zklidnil bez ztráty své bystrosti. V tento moment, roku 2002, se jejch životní cesty Ro a Ad znovu střetly.

Realizace a projekty
Související články
Návštěvnost: 6138 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.